Kviečiame į kūrybinius vasaros skaitymus

Picture 401.jpgVKLS "Deimančiukai" kviečia į kūrybinių vasaros skaitymų vakarą "Ant vasaros kaklo šermukšniai jau noksta..." (J. Marcinkevičius)

Birželio 5 d. 18 val. visus rašančius, skaitančius ir tiesiog norinčius kūrybiškai pradėti savo vasaras, kviečiame į kūrybos skaitymų vakarą "Ant vasaros kaklo šermukšniai jau noksta..." (J. Marcinkevičius)
Kviečiame susiburti jaukiam pasibuvimui, paskaityti, padeklamuoti savo ar kitų autorių kūrybos, pabūti klausytoju, svečiu, bičiuliu.
Renginį organizuoja Vaikų kūrybiškumo lavinimo studija "Deimančiukai" . Renginio moderatoriai Aušrinė Vakarė ir Edvardas Lukšas.
Mes nerikiuojame kuriančiųjų į geriau ar prasčiau rašančius ar deklamuojančius - kūrėjas visada kalba iš širdies, kuri pasiekia nuo gyvenimo sunkumų pavargusias sielas. Būkime kartu!
Laukiame Jūsų Dembavoje, Panevėžio raj., Lazdynų g. 2. Jaukios, kultūriniais renginiais garsėjančios, nominuotos viena gražiausių Panevėžio apskrities sodybų savininkė ponia Monika Peleckienė noriai sutiko mus priimti į savo išpuoselėtą, šiltą, jaukią erdvę gamtos, žalumos ir gėlynų apsuptyje.
Papuoškime vasaros kaklą kūrybos perlais!


Please sign in or sign up for view comments

Sveiki, svečias

Kontaktai ir rekvizitai

VEIKLOS SPECIFIKA
Išvažiuojamieji edukaciniai užsiėmimai
Pažintiniai mokymai- diskusijos įvairaus amžiaus vaikams
Vaikų vasaros stovyklų ir renginių organizavimas
Kūrybinės dirbtuvės
VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO

 LAVINIMO STUDIJA „DEIMANČIUKAI“

Įmonės kodas303478364


Įstaigos vadovė AUŠRA LUKOŠEVIČIŪTĖ


 Mob. Tel. +370-6059-4532 
 El. p.
studija.deimanciukai@gmail.com
orai

Vardadienius švenčia