Spalvotoji Eugenijos vasara

2019 metų rugpjūčio 23 dieną "Deimančiukų" savanorė Panevėžio Bendruomenių rūmų kvietimų dalyvavo įspūdingoje miesto šventėje

Rugpjūčio 23 -ioji - kiekvienam lietuviui įsimintina diena. Šiais metais Panevėžio miestas neatsiliko nuo kitų ir suorganizavo daugybę įdomių renginių, skirtų Baltijos kelio sukakčiai paminėti. Juose dalyvavo ir mūsų nepailstantys savanoriai - Eugenija ir Edvardas Lukšai. Bendruomenių rūmų kvietimu suorganizuota smagi edukacinė programa vaikams (ir ne tik) "Baltijos kelio 30-čio gėlė". Ši programa, kaip ir daugelis kitų Eugenijos vedamų programų, susilaukė didelio miestelėnų ir miesto svečių dėmesio. Čia būriavosi dideli ir maži, jauni ir garbaus amžiaus žmonės. Visi gavo naudingų floristikos meno žinių, bet ir galėjo parsinešti savo rankų darbo gėlių į namus.

Eugenijos gėlės žydi bet kokiu metų laiku bei puošia bet kurį, net tamsiausią namų kampelį. Čia ir kardeliai, ir magnolijos, ir sakuros... Sakoma, kai žmogaus siela žydi, tai atsispindi ir jo darbuose. Kūrybinės sėkmės!
 Please sign in or sign up for view comments

Sveiki, svečias

Kontaktai ir rekvizitai

VEIKLOS SPECIFIKA
Išvažiuojamieji edukaciniai užsiėmimai
Pažintiniai mokymai- diskusijos įvairaus amžiaus vaikams
Vaikų vasaros stovyklų ir renginių organizavimas
Kūrybinės dirbtuvės
VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO

 LAVINIMO STUDIJA „DEIMANČIUKAI“

Įmonės kodas303478364


Įstaigos vadovė AUŠRA LUKOŠEVIČIŪTĖ


 Mob. Tel. +370-6059-4532 
 El. p.
studija.deimanciukai@gmail.com
orai

Vardadienius švenčia