Sunkiu metu - vilties blyksniai

Atviras studijos vadovės laiškas kolegoms, mūsų draugams ir bičiuliams

flower-22656-1920.jpg

Sveiki!


Šiuo nelengvu visam pasauliui ir mūsų šaliai metu pakankamai daug kalbama apie viruso padarinius, pateikiama daug statistinės informacijos, prognozuojama, vertinama, ieškoma naujų galimybių šiai infekcijai įveikti. Ar pastebėjote, kad didžiulis tokios informacijos kiekis neigiamai veikia žmogaus psichiką? Informacija apie išorinę apsaugą gerokai persveria vidinius aspektus - kaip žmonės tai išgyvena, kokių emocijų yra valdomi? Kaip tai veikia jų santykius su šeima, draugais? Juk vadinamosios pažeidžiamiausios grupės (senjorai, vaikai, neįgalieji ir ligoti asmenys) yra pažeidžiami ne tik viruso aspektu. Tai gyvenimas baimėje, nežinioje ir vienatvėje. Ne visiems užtenka telefoninio pokalbio. Pati savanoriauju projekte "Stiprūs kartu". Čia buriasi savanoriai, kurie gali padėti būtent tokiems žmonėms. Atnešame maisto, sumokame mokesčius, randame gerą žodį - kad ir per 2 metrų atstumą. Matau tų žmonių vienatvę ir pasimetimą, jaučiu įtampą. Taip, turime tai išgyventi ir viltis, kad vieną dieną tai praeis. 

Palaikykime vieni kitus - technologijos leidžia bendrauti, girdėti, matyti vieniems kitus. Pasakykime, kaip vieni kitus mylime, branginame ir kokie jie yra svarbūs. Virusas gali palaužti fizinį žmogaus kūną, tačiau siela, kaip visada, lieka jam nepavaldi. Puoselėkime ją. Už lango - nuostabus pavasaris - saulė, paukščių čiulbesys, žydėjimo pradžia. Įkvėpkime viso to. Aišku, saugokime save.

Vakar prie mano lango atskrido nuostabaus grožio paukštis. Kol jis lesė saulėgrąžas ir riešutus, grožėjausi jo spalvomis ir išraiškinga povyza. Mano šeimos narys iš pradžių jį palaikė papūgėle, tik vėliau supratęs, jog tai - svilikas :)))) Dar pas mus peri špokai, čirpauja kėkštai, zylės, žaliukės, alksninukai. Pavaišinu ir kovarnius. 

Tai  - savotiška maža laimė - pamatyti grožį aplink, tegu ir labai mažą, ir, kai kurių akimis žiūrint, naivų.  Raskite sau tokių džiaugsmų. 

Vasarą, kai, tikiuosi, situacija pagerės ir karantinas bus atšauktas, kviečiu mūsų nepamiršti - kviestis į renginius, bendradarbiauti. Jau esamą veiklų turinį papildysiu naujomis - gyvosios gamtos pamokėlėmis, augalų priežiūros ir auginimo subtilybėmis, medelių sodinimo akcijomis. 

Savo kolegai Edvardui ir jo šeimai linkiu sveikatos ir stiprybės laukiančių išbandymų akivaizdoje. Tai tie žmonės, kurie man padeda kurti grožį. YouTube

LAIKYKIMĖS


Please sign in or sign up for view comments

Sveiki, svečias

Kontaktai ir rekvizitai

VEIKLOS SPECIFIKA
Išvažiuojamieji edukaciniai užsiėmimai
Pažintiniai mokymai- diskusijos įvairaus amžiaus vaikams
Vaikų vasaros stovyklų ir renginių organizavimas
Kūrybinės dirbtuvės
VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO

 LAVINIMO STUDIJA „DEIMANČIUKAI“

Įmonės kodas303478364


Įstaigos vadovė AUŠRA LUKOŠEVIČIŪTĖ


 Mob. Tel. +370-6059-4532 
 El. p.
studija.deimanciukai@gmail.com
orai

Vardadienius švenčia